0

0

PEPE Twardziel

0

Gdzie krytycy Thaigo, którzy mówili, że nie będzie w ogóle grać? Guardiola daje mu sporo czasu i Alcantara na pewno jest zadowolony.

0

Real od początku wysoki pressing. Bardzo poważnie traktują ten mecz.

0

Chyba masz nasrane w głowie.

0

I znowu ten Brazylijczyk...

0

Podanie Casemiro palce lizać.

0

Nie ośmieszaj się...

0

Dobra szpila młodzików - Jese 2 asysty po rajdach z głębi, Isco dobra gra no i Morata walczy.

0

japierdole XDDD

0

Genialnie grają, trzeba to przyznać...

0

z kapelusza to ciebie chyba wyciagneli

0

Źle przetłumaczony artykuł ze sportsmole.co.uk, mianowicie Zubi powiedział, że "Tello jest lepszy niż Cristiano, każdy zawodnik Barcelony jest dla niego lepszy niż Cristiano".

0

0

zwracam honor, zanurkowal kutas

0

0

symulka? pojebany jestes

0

heh i juz minusiki, za co?

0

mowcie co chcecie, ale Bale 2 gole i 2 asysty...

0

kolejna bramka z dupy...

0

za grosz szacunku to wy nie okazujecie i ja nie pozostaje dluzny

0

0

0

0

0

idz juz spac, bo jutro sprawdzian

0

0

ale to REALOWI przeciez sedzia DRUKUJE :) co teraz powiecie?

0

wy placzecie, ze nie powinno byc dla Realu, wiec w czym problem?

0

patrzcie, jak teraz Sevilli drukuje, hahaha :D beka na całego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?